1 / 1
E shitur
Foto e Kamerë e pasme makine LAMAX S9 Dual, e jashtme, e zezë

Kamerë e pasme makine LAMAX S9 Dual, e jashtme, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
64.50 €
46.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 39.41 €
Ju kurseni 18.00 €
-28%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kamerë e pasme e jashtme LAMAX S9 Dual me rezolucion Full HD. E përshtatshme për pronarët e furgonëve dhe kamionetave që kanë pamje të kufizuar nga pasqyra e pasme. Paketa përfshin gjithashtu një kabllo lidhëse 8 m, që do të lejojë që i gjithë sistemi të përdoret plotësisht.
Lansuar:
25. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i kamerës:
Për makinë
Kodi:
8594175354195
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
LAMAX
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8594175354195
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kamerë e pasme makine LAMAX S9 Dual, e jashtme, e zezë
46.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo