1 / 1
Foto e Karikues Paton 2in1 për Canon BP-511 230V / 12V

Karikues Paton 2in1 për Canon BP-511 230V / 12V

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.92 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 €/muaj

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
04 dhjetor 2023 - 05 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
05 dhjetor 2023 - 06 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi Paton për baterinë Canon BP-511, 512, 535 dhe 522, ofron 2 mënyra për mbushjen e baterisë - 230V dhe 12V nga ndezësi i cigares në veturën tuaj. Përfshin përdorim të dritës LED për të treguar mbushësin e baterisë, mbushjen dhe baterinë dhe është i pajisur me mbrojtje kundër tej-ngrohjes dhe tej-mbushjes. Është i përshtatshëm me pajisjet Canon 10D, 20D, 20Da, 300 D, EOS 5D; Canon FV300 KIT, FV40 KIT, MV30, MV300, MV300, MV30, MV400, MV400i, MV430, MV430i, MV450, MV450i, MV600, MV630i, MV650i, MV750i,, MVX100i, MVX150i, MVX2i, MVXli; Canon Optura 10, Optura 100 MC, Optura 20, Optura 200 MC, Optura Pi; Canon PowerShot CMV500 PowerShot EOS 10D, PowerShot EOS 300D, PowerShot G1, PowerShot G2, PowerShot G3, PowerShot G5 PowerShot MV-30 PowerShot MV-300 dhe modele të tjera.
Kodi i prodhuesit:
PT1508
Lansuar:
6 Gusht 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Videokamerë
Për makinë:
Lajmërues LED:
Prodhuesi:
Patona
Vendi i prodhimit:
Malaysia
EAN:
4260218590878
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Paton 2in1 për Canon BP-511 230V / 12V
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo