1 / 1
Foto e Karikues PATONA për Nikon EN-EL9 slim, USB

Karikues PATONA për Nikon EN-EL9 slim, USB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.92 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 €/muaj

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi PATONA i ofron jetë të gjatë kamerës suaj. Karikuesi posedon një dritë e cila tregon kur ai është në veprim, pra kur bateria e kamerës suaj po mbushet. Në pako përfshihet edhe një kabllo USB. Dimensionet e saj janë: 52 x 40 x 18 mm dhe është e përshtatshmë me bateritë Nikon EN-EL9 slim.
Kodi i prodhuesit:
PT151540
Lansuar:
23. 6. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, fotoaparat, fotoaparat me lente të lëvizshme
Karikim të shpejtë:
Prodhuesi:
Patona
EAN:
4055655203425
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues PATONA për Nikon EN-EL9 slim, USB
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo