Karikues për laptop Lenovo (4X20S56717), 230W, 2.5A, 20V
Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: China Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-9%
Teb Bank Teb Bank
Më shumë se 10 artikuj
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
29 maj 2026 - 30 maj 2026
Kosovë, të tjera
30 maj 2026 - 01 qershor 2026
Paguaj me transfer bankar
Lenovo 230W është një zgjidhje e shkëlqyer për ngarkimin e laptopëve ThinkPad. Ky adapter i vogël është ideal për përdorim të përditshëm dhe për udhëtime, duke ofruar mundësinë për të lidhur pajisjen kudo. Me një tension prej 100-240 V dhe një kabllo prej 1.8 m, ky adapter ofron një zgjidhje të qëndrueshme dhe të besueshme për ngarkim. Me përmasa 87 mm në gjerësi dhe 169 mm në thellësi, ky adapter është një mjet i shkëlqyer për ngarkimin e laptopëve ThinkPad. Ngjyra e produktit është e zezë dhe ka një tip të hollë të lidhjes që e bën të përshtatshëm për shumë modele.
Lloji i baterisë:
Rrjet
Amper [mA]:
2.5 A
Dedikuar laptopëve:
Lenovo
Dimensionet e brendshme të spinës:
Slim Tip
Fuqia:
230 W
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit