Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine Lenovo B210 për laptop 15.6", e hirtë e errët

Kodi i produktit:
232327
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191999684750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GX40Q17225

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë shpine Lenovo B210 për laptopë me diagonale deri në 15.6 ", është bërë nga një material i papërshkueshëm nga uji. Çanta ofron një hapësirë të brendshme për laptop dhe shumë sende të tjera duke përfshirë libra ose karikues. Ajo ka një numër të xhepave të brendshëm. Ndarja kryesore mbyllet me zinxhirë. Dy shirita të shpatullave përdoren për bartje, ekziston edhe një lak mbajtës gjithashtu.

Vlerësimet

Shume e mire, jo e madhe kompakte, Qualität Top.
Extra
Çantë e mirë për çmimin e saj. I kënaqur me produktin dhe me Gjirafën.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191999684750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GX40Q17225
Lansuar:
10. 3. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE