Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple MacBook Air 13.6", M2 8-core, 8GB, 256GB, 8-core GPU, Space Grey

Kodi i produktit:
684724app
Bateri:
52,6Wh
Prodhuesi:
Apple
Modeli i procesorit:
M2 (8 bërthama CPU/8 bërthama GPU)
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
Space Grey

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,482.00 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 123.50 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Apple MacBook Air vjen me një pamje shumë të rinovuar. Apple ka përmirësuar performancën, imazhin dhe zërin kundrejt gjeneratës me çipin M1. MacBook Air 13 (M2) është më i hollë, më i lehtë dhe ende ka qëndrueshmëri të madhe dhe funksionim krejtësisht të qetë. Me MacBook Air të ri (M2), ju merrni edhe më shumë fuqi për përdorime kërkuese si modifikimi i videove me definicion të lartë, dizajni grafik dhe aplikacione të tjera krijuese.

Baza e këtij versioni të veçantë të Apple MacBook Air 13 (M2) është një procesor Apple M2 me 8 bërthama me një GPU me 8 bërthama dhe një Neural Engine me 16 bërthama. Procesori përfshin gjithashtu 8 GB memorie operative. Ekrani 13.6" Liquid Retina IPS me një rezolucion prej 2560 × 1664 piksele. Një disk 256 GB SSD është përgatitur për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është gjithashtu i pajisur me teknologji wireless Wi-Fi ax dhe Bluetooth 5.0, një palë ndërfaqe Thunderbolt / USB 4, një lexues të gjurmëve të gishtërinjëve Touch ID, kamera praktike FaceTime HD 1080p, lidhës audio 3.5 mm dhe port i energjisë MagSafe 3. Laptopi përdor macOS si një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
52,6Wh
Diagonalja e ekranit ["]:
13,6
Drive optik:
Pa drive
EAN:
194253080619
Fuqia maksimale e furnizimit me energji W:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Apple M-Series
Gjerësia [mm]:
304.1
Jetëgjatësia e baterisë:
Më e lartë
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Apple 8-bërthama
Kodi i prodhuesit:
Mlxw3ze/a
Lartësia [mm]:
11,3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit::
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR5 (na desce)
Lloji i procesorit:
Apple M2
MagSafe:
Materiali i shasisë:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
8
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
M2 (8 bërthama CPU/8 bërthama GPU)
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
Space Grey
Numri i altoparlantëve:
4
Numri i bërthamave efektive të procesorit:
4
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Pa taste numerike:
Pesha [kg]:
1.24
Prodhuesi:
Apple
Raporti i shikimit:
16:10
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1664
Rozlišení webkamery:
1080p
Shtrirja e ngjyrave:
DCI-P3 100%
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt 4USB4:
2
Trashësia [mm]:
215
Ueb kamerë:
Vende të memories:
Pa slot
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE