Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Barebone

Barebone

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Server HPE MicroServer Gen10 Plus, E-2224, 16GB, 1TB, 180W, NBD

E SHITUR

871.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE