Foto e Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1
Foto e Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1
Foto e Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1
Foto e Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1
Foto e Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1
Foto e Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1

Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
218.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 202.31 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.21 € në muaj

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
02 qershor 2023 - 03 qershor 2023
Kosovë, të tjera
03 qershor 2023 - 05 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Triton është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, komponentëve të tyre dhe pajisjeve shtesë. Falë dizajnit unik të saj, montimi i RXA bëhet për disa sekonda dhe kërkon pothuajse asnjë mjet (Thorx T25). Prizat plastike përdoren për të lidhur pjesët individuale. Një palë prej 19” binarësh vertikal është i rregullueshën në pjesën e përparme të raftit, gjë që lehtëson instalimin e pajisjes dhe organizimin e kabllove të kyçjes.Triton ka mur me cilësi të lartë me dyer xhami dhe dy binarë vertikal të përshtatshëm. Është 400mm e thellë dhe 12U e lartë. Ka kapacitet maksimal të ngarkesës prej 25 kg.
Kodi i prodhuesit:
RXA-12-AS4-CAX-A1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Montohet në mur
Gjerësia [mm]:
550
Format:
12U
Kapaciteti i bartjes [kg]:
25
Derë me mundësi kyçjeje:
Po
Dyer:
Xham
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Prodhuesi:
Triton
Pesha [kg]:
19,4
Ngjyra:
Hiri
Lartësia [mm]:
580
Trashësia [mm]:
400
EAN:
8595105021538
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Mbajtëse Triton RXA-12-AS4-CAX-A1
218.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo