Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Vanguard Messenger VEO Range 38M, bezhë

Kodi i produktit:
264146
Dimensionet e brendshme [mm]:
385 x 145 x 300
Dimensionet e jashtme:
430 x 215 x 340
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR, laptop, stabilizues, tablet
EAN:
5665186515986168512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta VEO RANGE 38M mund të mbaj kamera të vogla DSLR, Mirrorless / CSC / Hybrid me lente të bashkangjitur, 2-3 lente, flash, aksesorë, laptop 15 " dhe trekëmbësh VEO 2 S brenda. Pjesa e brendshme me ngjyra e bën të lehtë për të gjetur gjëra të vogla, ka xhepa për të gjitha gjërat kryesora, dhe është gjithmonë e mbrojtur mirë nga mbushje me cilësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
385 x 145 x 300
Dimensionet e jashtme:
430 x 215 x 340
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR, laptop, stabilizues, tablet
EAN:
5665186515986168512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VA01764
Lansuar:
2. 7. 2019
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15
Ngjyra:
Bezhë
Pesha kg:
1.2
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE