Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop Yenkee YBN 1501 Ohio 15.6"

Kodi i produktit:
189196
Dimensionet e brendshme [mm]:
440 x 335 x 75
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8590669122288
Kodi i prodhuesit:
45007356
Lansuar:
13 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta për laptop Yenkee YBN 1501 Ohio ka një dizajn elegant dhe është krijuar nga materialet rezistuese si nailoni. Kjo çantë e mbron pajisjen tuaj edhe gjatë udhëtimeve. Rripat e rregullueshëm dhe që mund të largohen sigurojnë një përshtatshmëri të rehatshme. Kjo çantë është e përshtatshme për pajisjet me madhësi deri 15.6". Xhepat anësorë dhe të brendshëm iu ofrojnë mundësinë e organizimit më të mirë të aksesorëve, lapsave dhe sendeve tjera. Dimensionet e kësaj çante janë 440 x 75 x 335 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
440 x 335 x 75
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8590669122288
Kodi i prodhuesit:
45007356
Lansuar:
13 Prill 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
335
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
75
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE