Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës Crumpler Base Layer 12"

Kodi i produktit:
195903
Dimensionet e brendshme [mm]:
280 x 196 x 13
Dimensionet e jashtme:
320 x 215 x 20
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4036957109394
Kodi i prodhuesit:
BL12-002

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mburoja Crumpler Base Layer 12" ka cilësi të lartë dhe përbëhet nga neoprene, që është rezistente ndaj pluhurit dhe ujit. Brendësia e mburojës është bërë nga materiali mbrojtës që nuk lejon gërvishtjen e laptopit tuaj, dhe po ashtu mban xhepa ku mund të ruani fletoret tuaja. Ajo gjithashtu parandalon akumulimin e pluhurit. Përmasat: 32 x 21.5 x 2.0 cm (Pjesa e jashtme) dhe 28 x 19.6 x 1.3 cm (pjesa e brendshme). Peshon 163 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
280 x 196 x 13
Dimensionet e jashtme:
320 x 215 x 20
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4036957109394
Kodi i prodhuesit:
BL12-002
Lansuar:
3 Gusht 2016
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
196
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
12
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
13
Pesha [kg]:
0,16
Prodhuesi:
Crumpler

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE