Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drive optik DVR DELL DW316

Kodi i produktit:
176828
EAN:
5397184039038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
137,5
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
784-BBBI

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni posedues i një laptopi që nuk ka drive dhe keni nevojë për një CD burner të përshtatshëm, atëherë Dell ka përgatitur zgjidhjen cilësore të një Dell DVD burner. Është një drive shumë kompakt që kombinohet me një gamë të gjerë të leximit dhe inçzimit, me peshë minimale dhe dizajn të hollë, e që në mënyrë të përsosur u përshtatet nevojave të laptopit tuaj. Ky drive mbështet formatet DVD dhe CD tradicionale. Ka USB interface dhe është i pajisur me një bufer baraspeshues dhe një bufer për mbrojtje. Dimensionet e produktit janë 137.5 x 144 x 14 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5397184039038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
137,5
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
784-BBBI
Lansuar:
26 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
14
Lloji:
DVD Burner
Prodhuesi:
Dell
Shkrues:
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
144
USB:

Bashkangjitja Drive optik DVR DELL DW316 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE