Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk SSD ADATA SU800, 2.5", 512GB

Kodi i produktit:
197808
EAN:
4712366967267
Leximet IOPS:
85 000
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk është i gjeneratës së tretë të Sata-s dhe funksionon në mënyrë perfekte, pasi që është shumë më i shpejtë se sa hard disqet tradicional. Hard disku ka kapacitet prej 512 GB dhe është tejet i sigurt dhe shumë i qëndrueshëm. Punon me një shpejtësi prej 6 Gb për sekondë, si dhe është ideal për ruajtjen e të gjitha të dhënave tuaja si foto, video apo çfarëdo lloj tjetër. Dimensionet e hard diskut janë prej 100.45 x 69.85 x 7 mm dhe peshon vetëm 47.5 gramë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366967267
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
85 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
400
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
ASU800SS-512GT-C
Lansuar:
3 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
7
Leximet IOPS:
85 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
47,5
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
520
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
100,45

Bashkangjitja Hard disk SSD ADATA SU800 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE