Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse TwelveSouth HiRise për MacBook Pro dhe MacBook Air

Kodi i produktit:
232160
EAN:
8113700204400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air, Apple MacBook Pro
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
12-1222/B

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse elegante me dizajn të bukur dhe lartësi të rregullueshme. Kështu që ju mund të zgjidhni saktësisht lartësinë që doni të përdorni laptopin si kompjuter desktop. Ajo është e pajisur me krahë në formë V të veshura me silikon, e cila mban MacBookin tuaj të sigurtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8113700204400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple MacBook Air, Apple MacBook Pro
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
12-1222/B
Lansuar:
9. 3. 2018
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse, tavolinë
Mbajtëse për:
Laptop
Prodhuesi:
Twelve South
Ueb-i i prodhuesit:
Twelvesouth.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE