Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative Crucial, CL17, 8GB DDR4, 2400MHz

Kodi i produktit:
185193
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528776334
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Memoria operative Crucial CL17 e shpejton laptopin tuaj si dhe lojërat të cilat i luani. Kjo memorie operative e cila është krijuar duke përdorur teknologjinë e fundit është lehtë e përballueshme si dhe lehtë e instalueshme. Kjo memorie operative ka një kapacitet të madh prej 8GB DDR4 i cili punon me frekuencën 2400MHz si dhe ka voltazh prej 1.2V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
649528776334
Frekuenca operuese [MHz]:
2 400
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CT8G4SFS824A
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
16 Shkurt 2016
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
17
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Crucial
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,2
Voltazhi operues [V]:
1,2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE