Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative G.SKill TridentZ, 16GB (2x 8GB) DDR4 3200

Kodi i produktit:
212473
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4719692015198
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

G.SKill TridentZ është memorie operative e dizajnuar me performancë të lartë që të plotësoj kërkesat më specifike të gamerave ekstrem apo entuziastëve të kompjuterëve. Aksesori vjen me kapacitet prej 16GB (2x 8GB) të llojit DDR4 që funksionon nën frekuencat 3200 MHz, ofron mbështetje për teknologjinë Intel XMP 2.0 si dhe funksionon nën 1.2 voltazh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4719692015198
Frekuenca operuese [MHz]:
3 200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
F4-3200C16D-16GTZR
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
16
Latenca e testuar:
16-18-18-38
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
G.Skill
Ueb-i i prodhuesit:
Gskill.de
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,2/1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE