Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston RAM, 1x8GB DDR3, 1600MHz

Kodi i produktit:
158745
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617219791
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston gjithmonë ka qenë dhe ende është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Duke shtuar sasi të mjaftueshme të memories, ju mund të jeni në gjendje të përdorni një numër më të madh të programeve dhe ta përshpejtoni kompjuterin tuaj. Memoria operative klasike me kapacitet standard 1 x 8GB DDR3, operon me frekuencë prej 1600 MHz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 1.35 V.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
740617219791
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KVR16LS11/8
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
3 Shtator 2014
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE