Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Patriot DDR3, 1600 MHz, 8 GB

Kodi i produktit:
118926
E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
815530015161
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
43.50 
Ju kurseni : 3.92   (9%)
39.58 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.30 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Patriot është ndër prodhuesit lider të memorieve operative. Kësaj radhe ajo sjellë memorien operative DDR3, e cila është e përshtatshme për përdorim në laptopa të cilët kanë procesorë Intel të gjeneratës III. Ajo punon me një frekuencë prej 1600 MHz, ka kapacitet prej 8 GB dhe tension prej 1.35 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për laptop
EAN:
815530015161
Frekuenca operuese [MHz]:
1 600
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSD38G1600L2S
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
27 Nëntor 2012
Latenca CAS [CL]:
11
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Voltazhi operues [V]:
1,35
Vendi i origjinës:
Italy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE