Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Docking station Lenovo ThinkPad Pro 65 W

Kodi i produktit:
147597
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8877709180836
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad T440p, Lenovo ThinkPad T440s, Lenovo ThinkPad T540p, Lenovo ThinkPad W540p
I përdorshëm me markat:
Lenovo

Si të porosisim në Gjirafa50?

186.50 
Ju kurseni : 49.00   (26%)
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse ju bartni një laptop gjithnjë me vete prej zyrës në zyrë dhe ju pengon kur mbartni notebook-un si dhe lidhje dhe shkëputje pafund, kjo pajisje do të ju pëlqej shumë për funksionin e saj që kryen. Lenovo ThinkPad Pro Dock me tension 65 W që është i përshtatshëm për seritë e laptopit ThinkPad T440s, T440, T440p, T450p dhe W540p si dhe avantazhet e zgjidhjes së përdorimit të lehtë të lidhjes përmes një porti. Pajisja ka të integruar 3 portet USB 2.0, 3 porte USB 3.0, portin Gigabit Ethernet 10 / 1000, 1 port DisplayPort 1.2, 1 port DVI, 1 port RJ-45, 1 port i cili shërben si akord për kufje dhe mikrofon dhe mbajtësin për kabllo Audio. Dimensionet e pajisjes janë 345 x 162 x 55 mm dhe peshon 910 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8877709180836
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad T440p, Lenovo ThinkPad T440s, Lenovo ThinkPad T540p, Lenovo ThinkPad W540p
I përdorshëm me markat:
Lenovo
Kodi i prodhuesit:
40A10065EU
Lansuar:
12 Mars 2014
Lidhësit:
DisplayPort, DVI-D, RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, VGA
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
345 x 162,5 x 55,6
Pesha (g):
910
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE