Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë e laptopit YENKEE YBN 1435GY, 14", e hirtë

Kodi i produktit:
235004
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
14
Dimensionet e brendshme [mm]:
265 x 370 x 30
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8590669242931
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë e laptopit YENKEE YBN 1435GY 14 "është projektuar për përdorim të përditshëm, siguron mbrojtje optimale nga gërvishtjet, zvogëlon dëmet dhe lehtëson pasojat e rënies, është e pajisur me një mbulesë të butë me cilësi të lartë, zinxhir të dyfishtë të fortë për qasje të lehtë dhe të rehatshme për mbajtje të lehtë. Vjen në ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
14
Dimensionet e brendshme [mm]:
265 x 370 x 30
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8590669242931
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
45013437
Lansuar:
17. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Klasik, rezistent
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Hiri

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE