Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë e laptopit YENKEE YBN 1435GY, 14", e hirtë

Kodi i produktit:
235004
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
14
Dimensionet e brendshme [mm]:
265 x 370 x 30
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8590669242931
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse e mbani laptopin shpesh, duhet të siguroni mbrojtje të mirë për të. Çanta mbrojtës YENKEE YBN 1435GY TARMAC 14 " është një asistent i domosdoshëm që do të sigurojë sfondin e nevojshëm për pajisjen tuaj. Çanta ka një xhep të mbushur mirë për ruajtjen e sigurt të një laptopi 14 ". Ka një zinxhir fikse të dyfishtë për qasje të lehtë dhe të shpejtë. Xhepi i vogël në pjesën anësore është i mirë për ruajtjen e gjërave të vogla. Çanta është bërë nga një material me cilësi të lartë që është i lehtë për tu mirëmbajtur. Doreza e rehatshme siguron mbajtjen e rehatshme të çantës edhe më gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
14
Dimensionet e brendshme [mm]:
265 x 370 x 30
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8590669242931
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
45013437
Lansuar:
17. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Klasik, rezistent
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE