Çantë Xiaomi Mi Casual, e kaltër

Kodi i produktit:
248837
Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20377
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20377
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [kg]:
0,95
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE