Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Xiaomi Mi Casual, e kaltër

Kodi i produktit:
248837
Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177706110
Kodi:
20377
Lansuar:
16. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresa e brendshme e shpinës është bërë nga EPE, i cili është shumë i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji. Shiritat e shpatullave janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike për të zvogëluar presionin në shpinë dhe për të siguruar një mbarëvajtje të butë gjatë gjithë ditës. Fibrat elegante dhe të qëndrueshme janë të përforcuara me një konstruksion çeliku që siguron forcën dhe fleksibilitetin e shpinës. Rripi i shpatullave është i përshtatshëm për nevojat e përdoruesit, dizajni i zinxhirit është jo-rrëshqitës dhe doreza është bërë prej najloni. Ka vend për notebook tuaj deri në 14".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177706110
Kodi:
20377
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [kg]:
0,95
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE