Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Logitech Z313

Kodi i produktit:
78829
EAN:
5099206022898
Fuqia totale RMS [W]:
25
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000413
Komandë:
Në kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech sjell altoparlantët me dizajn modern dhe me output total prej 25 W (RMS). Altoparlantët ju ofrojnë tinguj të fuqishëm, duke ju mundësuar kështu të kënaqeni kur dëgjoni muzikë, shikoni filma apo kur luani. Satelitët kanë madhësi 8.1 x 8.9 x 14.6 cm, ndërsa subwoofer 22.0 x 15.0 x 22.8 cm. Lidhja e altoparlantëve me pajisje audio mundësohet përmes lidhësit jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206022898
Fuqia totale RMS [W]:
25
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000413
Komandë:
Në kabllo
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
10 Maj 2011
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
48
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlantë Logitech Z313 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE