Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Logitech Z906 , 5.1, të zinj

Kodi i produktit:
90569
EAN:
50992060235308
Lansuar:
10 Maj 2011
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45

Si të porosisim në Gjirafa50?

335.50 
Ju kurseni : 51.82   (15%)
283.68 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.64 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Me altoparlantët Gaming Logitech Z906 ju do të përjetoni një eksperiencë unike duke luajtur lojërat tuaja të preferuara. Falë sistemit special të zërimit qe posedojnë këta altoparlantë ju do të arrini të dëgjoni edhe detajet më të vogla të cilat nuk keni mundësi ti dalloni me altoparlantët e zakonshëm. Pasi që çdo lojë është e dizajnuar për zërim dhe ambient unik, këta altoparlantë me fleksibilitetin e tyre ofrojnë një zërim të balancuar duke siguruar kënaqësi të plotë. Mund të lidhen me PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, DVD player, konzolë lojërash etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
50992060235308
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
67
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
67
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
165
Fuqia totale RMS [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
980-000468
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
10 Maj 2011
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Port dalës për kufje:
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE