Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk HDD WD5000AZLX , 3.5", 500 GB

Kodi i produktit:
184536
EAN:
1651651681651651651
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
WD5000AZLX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk HDD WD është një zgjidhje e zgjuar, e dizajnuar për desktopin e kompjuterit tuaj. Ky model është i dizajnuar specialisht për instalime në një hapësirë prej 3.5 '' dhe ofron kapacitet të lartë prej 500 GB. Ky disk supozohet të lidhet për SATA 6 GB / s. Disku posedon një memorie cache prej 32 MB, rezistencë dhe teknologji të lartë. Të gjitha produktet WD njihen për besueshmërinë të cilën e posedojnë. Dimensionet e këtij disku janë 101.6 x 147 x 26.1 mm dhe posedojnë peshë prej 440 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1651651681651651651
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
WD5000AZLX
Lansuar:
28 Janar 2016
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
32
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard Disk HDD WD5000AZLX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE