Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo vazhduese APC Essential SurgeArrest, 18 m, e bardhë

Kodi i produktit:
169306
EAN:
7313043138924
Përmasat [mm]:
56 x 370 x 73
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Tast për ndalje dhe ndezje:
Slote hyrëse:
FR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 
Ju kurseni : 3.95   (10%)
35.55 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Surge Protector APC është i dizajnuar për kompjuterë dhe pajisje të tjera shtëpiake elektronike. Siguron mbrojtje nga mbingarkesa elektrike të papritura. Kjo kabllo vazhduese është e pajisur me pesë hapësira të prizave franceze dhe belge për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera për zyre. Ky model është i pajisur me 2 porte USB me kapacitet të karikimit prej 2.4A. Dimensionet e kësaj kablloje vazhduese janë 56 x 370 x 73 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043138924
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.83
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
918
Kodi i prodhuesit:
PM5U-FR
Koha e reagimit [ns]:
1
Lansuar:
25 Mars 2015
Numri i prizave:
5
Përmasat [mm]:
56 x 370 x 73
Pesha [kg]:
0,67
Prodhuesi:
APC
Slote dalëse:
2x USB, 5x FR
Slote hyrëse:
FR
Tast për ndalje dhe ndezje:
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230
Vendi i origjinës:
Sweden

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE