Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë mbrojtëse ndaj tensionit të lartë SurgeArrest PM1W-FR

Kodi i produktit:
187609
EAN:
731304313571
Numri i prizave:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Slote hyrëse:
FR
Slote dalëse:
1x FR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 2.96   (16%)
15.54 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një prizë mbrojtëse nga tensioni i lartë e përshtatshme për kompjuterët tuaj dhe pajisjet e tjera shtëpiake. Energjia maksimale arrin 13000 A kurse kapaciteti i impaktit të energjisë është 918 J. Voltazhi hyrës i kësaj pajisje është 230 V kurse frekuencat varijojnë nga 50 Hz. Përveç se nga tensioni i lartë, kjo prizë mbron pajisjen edhe nga qarku i shkurtër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
731304313571
Energjia maksimale [A]:
13 000
Energjia maksimale [kA]:
24
Frekuenca hyrëse nominale [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i energjisë efektive [xhaul]:
918
Kodi i prodhuesit:
PM1W-FR
Koha e reagimit [ns]:
1
Lansuar:
12 Mars 2016
Numri i prizave:
1
Përmasat [mm]:
63 x 100 x 42
Pesha [kg]:
0,13
Prodhuesi:
APC
Slote dalëse:
1x FR
Slote hyrëse:
FR
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Voltazhi hyrës nominal [V]:
230
Vendi i origjinës:
Sweden

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE