Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie operative Kingston Value, 1x2GB DDR3, 1333MHz

Kodi i produktit:
144374
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617228250
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të zgjeruar kapacitetin e memories në desktop, Kingston ofron një gamë gjithëpërfshirëse të moduleve të memories DDR3 me kapacitete dhe shpejtësi të ndryshme. Thjesht zgjidhni modelin e duhur dhe rrisni lehtësisht potencialin e performancës së pajisjes tuaj. Moduli i memories DDR3 SR x16 KVR13N9S6 / 2 është në një version të vetëm. Moduli ka një kapacitet prej 2 GB dhe është i dizajnuar për frekuencat e funksionimit deri në 1333 MHz. Memoria merret me kohën CL9 me 1.5 volt. Memoria DDR3 përdoret në pllaka me chipsets të fundit. DDR3 në shumë parametra përmirëson karakteristikat e standardit më të vjetër dhe lejon prodhimin e çipave me kapacitet më të lartë dhe frekuencë më të lartë operimi. E gjithë kjo në konsum më të ulët, e cila është e rëndësishme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617228250
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Ftohës:
Pa ftohës
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KVR13N9S6/2
Konfigurimi i memories:
1 x 2GB
Lansuar:
15 Janar 2014
Latenca CAS [CL]:
9
Lloji i memories:
DDR3
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Voltazhi operues [V]:
1,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE