Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

APC Back-UPS CS 650E

Kodi i produktit:
28714
EAN:
7313042197816
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Teknologjia:
Off-line
Prodhuesi:
APC
Përmasat [mm]:
90 x 170 x 280

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
176.50 
Ju kurseni : 10.00   (6%)
166.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC Back-UPS CS 650E është një UPS i fuçishëm me dizajn klasik, i cili është i përshtatshëm për kompjuterë të shtëpive tuaja. Është i dizajnuar për tension deri në 230V dhe ka frekuencë prej 50 / 60 +/- 3 Hz. Performanca e këtij modeli është 400W dhe 650VA. Përmban drita LED për të treguar gjendjen e baterisë, tensionin e lartë dhe funksione të tjera. Dimensionet e këtij UPS-i janë 5.16 x 9.1 x 28.3 cm dhe vjen me një peshë prej 6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313042197816
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
650
Fuqia [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BK650EI
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
2,4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11,4
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Bezhë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
90 x 170 x 280
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Off-line
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Bashkangjitja APC Back-UPS CS 650E edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE