Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie CyberPower CPS3500PRO 3500VA, 2450W

Kodi i produktit:
214229
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
3 500
Fuqia [W]:
2 450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CPS3500PRO

Si të porosisim në Gjirafa50?

937.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 78.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CyberPower CPS1000E është një sistem energjie emergjente që shërben si një rezervë kur sistemet normale dështojnë. Ai është i përshtatshëm për pajisjet shtëpiake, sistemet e zyrës, bankat, tregtinë dhe pajisjet industriale. Nuk është i zhurmshëm, nuk ka nevojë për karburant, ka një rregullim automatik të tensionit (AVR) dhe jep tension të pastër sinusoid me fuqi prej 3500VA / 2450 W. Ofron porta hyrës dhe dalës terminal block dhe 2 porte dalës Schuko. Dimensionet e stabilizatorit janë: 260 x 440 x 330 mm dhe ka peshë prej: 36.53 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
3 500
Fuqia [W]:
2 450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CPS3500PRO
Lloji:
Tower
Ngjyra:
E verdhë
Numri i prizave:
2
Përdorimi:
EPS
Përmasat [mm]:
330 x 260 x 440
Pesha [kg]:
37
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
AVR, Line-interactive
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE