Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri UPS Fortron Champ 3000VA, 3000VA/2700W PPF27A1102

Kodi i produktit:
213690
EAN:
4713224520624
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
Online
Prodhuesi:
FSP group
Pesha [kg]:
29,3

Si të porosisim në Gjirafa50?

624.50 
Ju kurseni : 28.00   (4%)
596.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një pajisje kompakte me një mikroprocesor të integruar që kontrollon funksionet e tij. Pajisja përfshin portat e komunikimit USB dhe RS-232. Fortron Champ 3000VA, posedon kapacitet prej 3000 VA / 2700 W dhe përdor gjashtë bateri 12V (9 Ah secila). Një kohë tipike e rimbushjes është afërsisht katër orë. E pajisur me këtë UPS të përparuar, gjithashtu përmban një varg mesazhesh paralajmëruese për të paralajmëruar, për shembull, për bateri të ulët, mbingarkesë ose mosfunksionim. Produkti: 4 x IEC 320, 1 x USB, 1 x RS-232, 1 x Smart slot. R421 x 190 x 318. Pesha: 27,6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713224520624
Faza (hyrëse/dalëse):
3:1
Fuqia [VA]:
3 000
Fuqia [W]:
2 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF27A1102
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
3+
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
10
Lloji:
3x prizaRack
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
6
Numri i prizave:
3+
Përdorimi:
Desktop, Server
Përmasat [mm]:
630 x 438 x 88
Pesha [kg]:
29,3
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Online
Veçori tjera:
Ekran LCD

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE