Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie UPS CyberPower Tower Professional, 1000VA / 900W

Kodi i produktit:
200770
EAN:
4712364143809
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Line-interaktive
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

426.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS CyberPower PR1000ELCD siguron nivel të avancuar të mbrojtjes së energjisë për serverat, pajisjet e telekomunikacionit, VoIP, infrastrukturës së rrjetit, dhe aplikacionet e tjera kritike. Ka ekran të lëvizshëm për rehati më të madhe dhe ka një kapacitet prej 1000VA / 900W që ofron performancë të lartë për pajisje me një furnizim të qëndrueshëm të energjisë elektrike. Ky produkt punon 4 minuta nën ngarkesë të plotë, kurse në gjysmë ngarkese për 14 minuta, dhe mbushet për 8 orë. Produkti përdor dy bateri (12V / 12AH).


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364143809
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PR1000ELCD
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
14
Lansuar:
20 Tetor 2016
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
221 x 170 x 432
Pesha [kg]:
18,9
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Line-interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, konektor EPO, ekran LCD, slot për SNMP

Bashkangjitja Burim energjie UPS CyberPower Tower Professional edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE