Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues rryme APC Smart-UPS X 3000VA për Rack Mount 2U.

Kodi i produktit:
92675
EAN:
7313042685290
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
SmartSlot
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

2394.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 199.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizuesi i rrymës APC Smart-UPS X 3000VA ofron mbrojtje rryme interaktive për serverët dhe pajisjet e rrjetit, duke krijuar një ambient të sigurt për të dhënat tuaja kritike në rast se ndërkrehet furnizimi me rrymë eleketirke.

Produkti përfshin edhe një softuer të fuqishëm menaxhimi, i cili i lejon administratorët e IT-së ta ndërpresin sistemin në mënyrë të sigurt.

Modeli është i dizajnuar për Rack Mount 2U.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313042685290
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
3 000
Fuqia [W]:
2 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SMX3000RMHV2U
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
6.3
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
18+
Lansuar:
14 Qershor 2011
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
9
Përdorimi:
Server
Përmasat [mm]:
85 x 432 x 667
Pesha [kg]:
37,32
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
SmartSlot
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, kohë e zgjeruar e ruajtjes

Bashkangjitja Furnizues rryme APC Smart-UPS X 3000VA për Rack Mount 2U. edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE