Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stabilizator 5S Eaton 1000VA

Kodi i produktit:
131080
EAN:
7431724369624
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Prodhuesi:
Eaton
Pesha [kg]:
9.5
Përmasat [mm]:
250 x 87 x 382

Si të porosisim në Gjirafa50?

228.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stabilizatori Eaton 5S ofron një kompakt dimensional UPS që kapë valë në një mënyre efikase. Ky dizajn mundëson që të instalohet lehtë në çfarëdo ambienti. Ky stabilizator është i dizajnuar për një tension të tolerueshëm të rrymës elektrike prej 175V deri 275V. Shkarkimi maksimal i këtij modeli është 1000VA/600W. Ky stabilizator është i pajisur me një prizë hyrëse C14 dhe tetë priza dalëse. Ky produkt ofron mbrojtje nga kabllot e të dhënave të telefonit, faksit dhe modemit. Pajisja përmban një port komunikues për USB funksional me integrimin në shumicën e sistemeve operative, Win Vista, 7 dhe 8, Linux, Mac OS X.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431724369624
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 000
Fuqia [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5S1000i
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
14
Lansuar:
20 Qershor 2013
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
250 x 87 x 382
Pesha [kg]:
9.5
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Stabilizator 5S Eaton 1000VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE