Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS CyberPower BRICS SOHO Series II, 1200V / 720W

Kodi i produktit:
192783
EAN:
4712856271232
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CyberPower BRICS SOHO Series II është një bateri që është ideale për mbrojtjen e pajisjeve tjera gjatë problemeve me energji elektrike. Ka një kompakt dizajn dhe një ekran të vogël LCD. Ky UPS ka gjithsej 8 porte. Për më tepër, mund të lidhet me kompjuter përmes portit USB. Këto karakteristika e bëjnë atë një mbrojtës ideal për kompjuterët e korporatave apo shtëpive. Performanca e këtij modeli është 720W, kurse kapaciteti i tij është 1200VA. Avantazh i tij është mundësia për tu lidhur me telefon, modem, DSL, faks (RJ-11) dhe 10/100/1000 Base-T Ethernet (RJ-45).


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712856271232
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 200
Fuqia [W]:
720
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BR1200ELCD-FR
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
9
Lansuar:
18 Qershor 2016
Lloji:
Mini tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
166 x 118 x 288
Pesha [kg]:
8,2
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
Frekuencë interaktive
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD, USB për karikimin e pajisjeve celulare

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE