Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS CyberPower UPS PFC SineWare

Kodi i produktit:
174857
EAN:
4712364142666
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Teknologjia:
USB
Prodhuesi:
CyberPower

Si të porosisim në Gjirafa50?

304.50 
Ju kurseni : 33.00   (11%)
271.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky UPS nga CyberPower është i destinuar për kompjuterë me furnizim me energji elektrike dhe gjen përdorim për kompjuterë shtëpiakë dhe ata në zyret e juaja. Konsumon minimum të energjisë duke iu kursyer faturën e energjisë elektrike. Ato janë të pajisura me rregullim automatik të tensionit (AVR), e cila stabilizon sinjalin AC dhe mban një tension të sigurt dhe burim të pastër dhe të qëndrueshme të energjisë rezervë. Falë ekranit LCD, ju merrni një pasqyrë të menjëhershme të statusit të furnizimit me energji elektrike dhe baterisë.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712364142666
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CP1500EPFCLCD
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
8
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
3+
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
10
Lansuar:
18 Korrik 2015
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
370 x 100 x 265
Pesha [kg]:
9.5
Prodhuesi:
CyberPower
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Cyberpower.com
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE