Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS EATON 5E 1100i USB

Kodi i produktit:
146084
EAN:
7431720475954
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Prodhuesi:
Eaton
Përmasat [mm]:
180 x 330 x 133
Përdorimi:
Desktop, Multimedia, Workstation

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria e re e furnizimit të energjisë Eaton 5E siguron një UPS me dimensione kompakte. Dizajni i tyre efikas mundëson instalim të lehtë në çdo mjedis zyre. Eaton 5E ofron një mbrojtje interaktive, të përballueshme dhe të besueshme për mbrojtjen e serverëve të vegjël. Ndër avantazhet e kësaj pajisjeje, veçojmë stabilizimin automatik të tensionit, së bashku me softwerin Eaton UPS Companion, i cili është i përshtatshëm për menaxhimin e energjisë së lehtë. Pajisja përfshin një port USB. Dimensionet e pajisjes janë 330 x 180 x 133 mm në një peshë prej 9.22 kg.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7431720475954
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 100
Fuqia [W]:
660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5E1100IUSB
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
11
Lansuar:
12 Shkurt 2014
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
1
Numri i prizave:
6
Përdorimi:
Desktop, Multimedia, Workstation
Përmasat [mm]:
180 x 330 x 133
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja UPS EATON 5E 1100i USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE