Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS Eaton 5P 1550

Kodi i produktit:
128947
Bateri të zëvendësushme :
Lloji:
Tower
Teknologjia:
RS232, USB
Prodhuesi:
Eaton
Përmasat [mm]:
230 x 150 x 445

Si të porosisim në Gjirafa50?

758.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brendi Eaton ofron zgjidhje të avancuara për produkte elektronike. Fjala është për zëvendësuesin e rrymës UPS EATON 5P 1150 i cili ofron mbrojtje për serverët dhe pajisjet e lidhura në rrjet si dhe krijon një ambient të sigurt për mbrojtjen e të dhënave tuaja të rëndësishme në rast të mungesës së energjisë elektrike. Pajisja është dizajnuar për një tension rryme prej 160V-295V (e përshtatshme edhe për 150V-294V) me një frekuencë prej 47 deri në 70Hz (sistem 50Hz). Ekrani grafik LCD siguron paraqitjen e informatave bazike për statusin e UPS-së dhe valëve matëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të zëvendësushme :
EAN:
7431720428592
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 550
Fuqia [W]:
1 100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5P1550i
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min] :
4.5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
13
Lansuar:
21 Maj 2013
Lloji:
Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
3+
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Rrjet, server
Përmasat [mm]:
230 x 150 x 445
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
RS232, USB
Veçori tjera:
Ekran LCD

Bashkangjitja UPS Eaton 5P 1550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE