Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

UPS Eaton Ellipse ECO 1600

Kodi i produktit:
93386
EAN:
3553340621635
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 600
Fuqia [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

336.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Eaton Ellipse ECO është projektuar për një tension hyrës 184V - 264V. Ngarkesa maksimale e modelit është 1600 VA / 1000W, dhe në ngarkesë 50% punon 11 minuta, kurse në ngarkesë 70% 6 minuta. Ky model është i pajisur me EcoControl duke kursyer deri në 25% energji në krahasim me gjeneratat e mëparshme të UPS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3553340621635
Faza (hyrëse/dalëse):
1:1
Fuqia [VA]:
1 600
Fuqia [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EL1600USBIEC
Lansuar:
24 Qershor 2011
Lloji:
Tower
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Ngjyra:
Zezë
Numri i prizave:
8
Përdorimi:
Desktop
Përmasat [mm]:
312 x 305 x 81
Prodhuesi:
Eaton
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja UPS Eaton Ellipse ECO 1600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE