Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

UPS Fortron FSP FP 1500 1500 VA

Kodi i produktit:
166320
EAN:
4711140487656
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
FSP group
Pesha [kg]:
10,4
Përmasat [mm]:
320 x 130 x 182

Si të porosisim në Gjirafa50?

162.50 
Ju kurseni : 3.00   (2%)
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mungesa e rrymës është problem i vërtetë për thuajse të gjithë pronarët e serverëve të konfigurimeve kompjuterike.Zëvendësuesit e furnizimit me rrymë janë të domosdoshëm për ndaljen e sigurt të një funksioni. Fortron FSP FP 1500 shërben si furnizues i rrymës dhe ka një performancë prej 1500 VA / 900 W. Për ta lidhur atë me pajisje të ndryshme elektrike, produkti ka katër priza.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711140487656
Fuqia [VA]:
1 500
Fuqia [W]:
900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPF9000501
Kohëzgjatja e karikimit [h]:
6
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100% [min]:
1.2
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50% [min] :
6.5
Lloji:
4x prizaTower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
4
Përdorimi:
Desktop, Server
Përmasat [mm]:
320 x 130 x 182
Pesha [kg]:
10,4
Prodhuesi:
FSP group
Teknologjia:
Frekuencë interaktive

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE