Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Lenovo IdeaCentre Gaming 5, AMD Ryzen 5, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, RTX 3060, i kaltër / zi

Kodi i produktit:
5949175mo
Prodhuesi:
Lenovo

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,294.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 107.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Baza e këtij kompjuteri është një procesor 6-bërthamor AMD Ryzen 5 5600G, i cili punon me frekuencë prej 3.9 GHz ose deri në 4.4 GHz në modalitetin turbo. Procesori plotësohet me 16 GB memorie operative RAM të llojit DDR4 me frekuencë 3200 MHz. Një disk 512 GB SSD M.2 PCIe është i gatshëm për sistemin, të dhënat e përdoruesit dhe aplikacionet. Njësia optike nuk është e përfshirë. Dalja e videos sigurohet nga kartela grafike RTX 3060 me 12 GB memorie grafike dhe daljet 1x HDMI dhe 3x DisplayPort. Kompjuteri është i pajisur me 1x portë RJ-45, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, 2x lidhës audio, 1x portë USB-C, WiFi ac dhe Bluetooth. Ky kompjuter vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Prodhuesi:
Lenovo
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE