Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Triton, 9U, 260mm

Kodi i produktit:
217610
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021798
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë ka mbrojtje IP30 dhe është dizajnuar për rrjete të vogla shtëpie ose kompani të vogla. Përshtatet për instalimin e komponentëve 10''. Ka format 9U dhe mund të mbaj deri në 20 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dyer:
Xham
EAN:
8595105021798
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes ["]:
10"
Gjerësia [mm]:
310
Kapaciteti i bartjes [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
RBA-09-AS3-CAX-C1
Lartësia [mm]:
470
Lloji:
Montohet në mur
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
8,2
Prodhuesi:
Triton
Trashësia [mm]:
260

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE