Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grep për menaxhim kabllosh Solarix D3, 40x80mm

Kodi i produktit:
213463
EAN:
152165112312
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86033027
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grepat rrjetëzorë të metaltë lejojnë organizimin e qartë të kabllove në raft. Ato janë të gatshme në disa variante varësisht nga madhësia dhe orientimi lidhjes së grepit. Ky grep metalik i posaçëm ka një sipërfaqe prej 40 x 80 mm. Ndarja e vrimave të montimit në binarët në kabinet është 32 mm e gjerë. Grepat janë bërë prej çeliku të galvanizuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
152165112312
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86033027
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE