Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Menaxhues horizontal kabllosh Triton

Kodi i produktit:
217916
EAN:
8595105035764
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-H10-X1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i rafteve të të dhënave dhe distributorëve të fuqisë ofron kualitet për aksesorët dhe produktet e veta. Në vargun e gjerë të produkteve të Triton përfshihet edhe paneli horizontal për menaxhimin e kabllove. Gjatësia e panelit është 10U, në formë të krehërit me 2 rreshta dhe ka gjerësi 800mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105035764
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-H10-X1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE