Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Menaxhues kabllosh horizontal Triton, 19", i zi

Kodi i produktit:
217726
EAN:
8595105047378
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X16-A1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Triton është e angazhuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, pajisjeve dhe komponentëve të tyre. Në këtë rast, është një panel ankorimi. Ky panel ankorimi horizontal 19" ka një lartësi prej 1U, siguron 6 grepa të mëdha dhe vrima ovale, si dhe është i përshtatshëm për ngarkesa të vogla. Të përfshira në paketë janë 4 vida M6 x 10, rondele plastike dhe M6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105047378
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X16-A1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE