Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Triton A1 me vrima RAB-UP-350-A1, 350mm, ngarkesa 40Kg, i zi

Kodi i produktit:
218021
EAN:
8595105006306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-350-A1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një raft prej 19'' me vrima 1U, me një ngarkesë maksimale prej 40 kg. Thellësia e raftit është 350mm. Rafti është plotësisht i gjithanshëm, kështu që mund të përdoret për të gjitha llojet e rafteve 19 "(mur dhe dysheme) me një thellësi prej 350 mm ose më shumë. Dizajni i saj i vërtetuar klasik nuk zë 1U dhe nuk krijon një "U" të vdekur që nuk mund të përdoret për të instaluar pajisje të vendosura në një raft.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105006306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-350-A1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE