Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft police Solarix 19", 1U, 150mm, UP-01

Kodi i produktit:
213441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80500150
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto rafte janë të dizajnuar për të mbajtur produkte që nuk mund të instalohen në kabinete 19 inch. Mbështeten në dy pikë që mund të jenë ose në pjesën e përparme ose në atë të pasme. Pjesa e poshtme është me vrima dhe mundëson kalimin e mjaftueshem të ajrit. Rafti ka një lartësi 1U që dallohet të jetë përafërsisht 4.4 centimetra, thellësi prej 150mm dhe mund të mbështet një peshë prej 10 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80500150
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE