Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft police Solarix 19", 1U, 550mm, me mbajtëse të parme dhe të pasme UP-15

Kodi i produktit:
213429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80192452
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rafte me 4 pika lidhëse për çdo kornizë. Janë të dizajnuara të mbajnë mjete në rafte 19", prandaj kryesisht përdoren në rafte ku këto mjete nuk mund të montohen. Pjesa e poshtme e raftit siguron kalueshmëri të lehtë të raftit. Rafti i fortë ka lartësi prej 1U. thellësi prej 550 mm dhe kapacitet maksimal prej 40 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80192452
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE