Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Panel Solarix, 24p x RJ45 CAT6 UTP, e zezë, 1U

Kodi i produktit:
234743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000341
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Panel për 24 porta RJ-45 Paneli SX24-5E-UTP-BK me Solarix është i pajisur me 24 porta RJ45, pa shirit. Kablloja me të dhënave përfundon në një terminal të dyfishtë 110 / Krone IDC. Ashtu si të gjithë komponentët e kabllove të strukturuara Solarix, ky panel është projektuar për të garantuar qëndrueshmëri maksimale, funksionalitet shumë të mirë dhe mbi të gjitha besueshmëri të lartë. Shënjimi me ngjyra Bordi i terminalit është i etiketuar sipas standardeve T568A dhe T568B për lehtësimin e ndërprerjes së kabllit, duke përdorur palë ngjyrash dhe shënjimin numerik të telave individuale direkt në tabelën e shtypur (një numër i rastësishëm është gjithmonë një përçues gjysmë-ngjyrë dhe një perçus i plotë me ngjyra). Vetitë kryesore Panel i paizoluar patch (Solarix), hapësirë për 24 porta RJ-45 pa shirita elektrike. Paneli është projektuar për të garantuar qëndrueshmëri maksimale, funksionalitet shumë të mirë dhe mbi të gjitha besueshmërinë e lartë. Testuar deri në 150 MHz, jetëgjatësia minimale e portit është 1000 instalime elektrike / shkyçje. Plotëson standardim 5 rë klasës E. e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000341
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE